DI

Projekty realizowane w ramach DI

DI w klasie I b
Od tego roku nasza trenerka pani Aleksandra Kozak wprowadziła na zajęcia klasy I b elementy programu DI. Przez cały rok cała klasa będzie trenowała Wyzwania Na Już aby od następnego roku powstała nowa drużyna naszej szkoły.
Pierwsze zajęcia już za nimi i małymi kroczkami wchodzą w wielki świat kreatywności. Trzymajmy za nich kciuki!
WO
Nowe wyzdanie Turbo 7
Po otrzymaniu pakietu dla Trenera i drużyny i zapoznaniu się z wyzwaniami, nasza drużyna znowu podjęła się realizacji Wyzwania Improwizacyjnego.
Oto jego krótki opis:
WYZWANIE IMPROWIZACYJNE
Drużyna rozwinie swoje kompetencje kulturowe, improwizacyjne oraz umiejętności budowania postaci i umiejętnego opowiadania historii.
WASZA DRUŻYNA:
- zbada zagadnienie „supermocy” i to, jak są przedstawiane w komiksach, literaturze, filmach i innych mediach;
- stworzy i zaprezentuje improwizowany skecz o złoczyńcy, który używa supermocy, by zainicjować niespodziewaną sytuację;
- w swoim skeczu zawrze także bohatera, który bezskutecznie używa mocy, by uporać się z niespodziewaną sytuacją;
- wzbogaci skecz o efekty dźwiękowe.

15 sezon DI 2019/20 rozpoczęty!
XV Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności DI odbędzie się w dn. 23-25 marca 2020 r. w Hali Stulecia we Wrocławiu!
Nasza drużyna TURBO 7 wraz z trenerką p. Aleksandrą Kozak już 5 raz weźmie udział w tym wielkim wydarzeniu.
Trzymajmy za nich kciuki!