Gazetka

Gazetka szkolna "Bomba"

W naszej szkole wydajemy dwumiesięcznik - gazetkę szkolną "Bomba". Redagują ją polonistki: p. Małgorzata Musiał i p. Katarzyna Trefler-Smyczek. Autorami artykułów, ilustracji itp. są uczniowie naszej szkoły.

Czasopismo uczniowskie oprócz tego, że jest nośnikiem informacji, jest także najbardziej wszechstronną formą aktywizowania twórczości dzieci (plastycznej, literackiej). Gazetka szkolna jest także cennym narzędziem wychowawczym, umożliwia ekspresję (wyrażanie własnych przeżyć i przemyśleń), wyzwala emocje, uczy współpracy w grupie rówieśniczej oraz kulturalnego wyrażania krytyki (opinii).

Aktualne numery gazetki można kupić w bibliotece oraz u p. Małgorzaty Musiał i p. Katarzyny Trefler-Smyczek.
Cena gazetki to 0,50gr.

Bomba