Konkursy - klasy I-III
Rok szkolny 2014/2015
V Ogólnopolski Konkurs Profilaktyczno-Plastyczny "Emocje-znaki na drodze mojego życia"
I miejsce dla Julii Goryczki z II a.
Opiekun: Joanna Klebanowicz
Gliwicka Gala Młodych Talentów 2015
"ZWIASTUNY 2015" już przyznane!!Uczniowie naszej szkoły znaleźli się w gronie najlepszych!!
Małgorzata Szeler - obecnie już w gimnazjum, Kuba Opaczyński z klasy III b oraz Alana Bartosz z klasy III b - to nasi artyści, którzy zostali nagrodzeni za osiągnięcia plastyczne w wojewódzkich i ogólnopolskich konkursach. Gratulujemy serdecznie.
Opiekun: Joanna Klebanowicz.
Julia Goryczka z klasy II a zajęła I Miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym Bajki Charles'a Perrault na deskach teatru. Gratulujemy!
Opiekun: Joanna Sawicka-Wymazałar/>
Wyniki konkursu "Wiosna, lato, jesień, zima - ptak bez wody nie wytrzymaUczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez SP nr 3.
W konkursie tym zajęli bardzo wysokie miejsca za co im serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
O samym konkursie można przeczytać na stronie
SP nr 3.
II miejsca dla Weroniki Pieniążek, Natalii Niziołek i Jakuba Opaczyńskiego w IX Miejskim Konkursie Zielone Podchody z klasy III b.
Serdecznie gratulujemy.
Nasi uczniowie z klas I-III brali udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Wiosenne inspiracje" w którym zajęli wysokie miejsca:
- I miejsce dla Marty Bużan z klasy I c - kategoria "praca przestrzenna"
- II miejsce dla Natalii Nowak z klasy II a - kategoria "technika dowolna"
- II miejsce dla Marty Roszkowicz z klasy I a - kategoria "technika dowolna"
- III miejsce dla Katarzyny Krzywdy z klasy I c - kategoria "praca przestrzenna"
- III miejsce dla Mateusza Starobrat z klasy II a - kategoria "technika dowolna"
Osiągnięcia kwietniowe klasy III a:
- Wyróżnienie w konkursie matematycznym "Kangur" dla Zuzanny Wesoły oraz Miłosza Swierczeka
- I miejsce dla Zofii Walczyńskiej w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Wielkanoc 2015"
- III miejsce dla Emili Więcław w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Wielkanoc 2015"
- Wyróżnienie dla Juli Skowery w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Wielkanoc 2015"
XIX Miejski Konkurs RecytatorskiW drugiej, miejskiej części konkursu nasi uczniowie zdobyli wysokie miejsca:
- II miejsce Maja Jagodzińska - kl. I a - w kategorii klas I
- III miejsce Stanisław Opioła - kl. III b - w kategorii klas III
Serdecznie gratulujemy!
W XII edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Pocztówka z Górnego Śląska" nasi uczniowie zostali laureatami:
- III miejsce Jakub Opaczyński - kl. III b
- wyróżnienie Julia Goryczka - kl. II a
Opiekun:Joanna Klebanowicz.
Gratulacje dla naszych artystów!!!
Eliminacje do XIX Miejskiego Konkursu Recytatorskiego
W dniu 9 kwietnia 2015 r. odbyły się eliminacje szkolne pod przewodnictwem p. Ani Kanach-Iwanow, w których brało udział 21 uczestników z klas I-III. Każdą klasę reprezentowała trójka uczniów.
Dzieci, które uzyskały I miejsca będą reprezentować szkołę na Miejskim Konkursie Recytatorskim w Filomacie.
W klasach I - I miejsce uzyskała Maja Jagodzińska z klasy Ia, w klasach II - I miejsce - Zuzanna Olechowska z IIb, a w klasach III - Staś Opioła z IIIb
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz życzymy im powodzenia w dalszej części konkursu.
XIII Regionalny Przegląd Inscenizacji Wielkanocnych
W dniach od 30 marca do 1 kwietnia 2015 r. odbył się XIII Regionalny Przegląd Inscenizacji Wielkanocnych w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3.
W konkursie uczestniczyła klasa I c pod opieką wychowawcy Aleksandry Kozak oraz pana Krzysztofa Białka.
W przeglądzie dzieci zajęły II miejsce w kategorii klas I-III.
Dodatkowo indywidualne wyróżnienia za grę aktorską otrzymały: Aleksandra Duda oraz Katarzyna Krzywda.
Serdecznie gratulujemy!
Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie plastycznym "Zima w oczach dziecka" organizowanym przez SP nr 8 w Gliwicach zajmując wysokie miejsca:
- I miejsce w kategorii "technika przestrzenna" zajęła Marta Bużan z kl.I c
- I miejsce w kategorii "praca plastyczna" zajęły Aleksandra Roszkowicz oraz Marta Michalak z kl.I c
- II miejsce w kategorii "technika przestrzenna" zajęła Weronika Pieniążek z kl.III b
- wyróżnienie w kategorii "technika przestrzenna" zajęła Małgorzata Wiśniowska z kl.I b