Konkursy1

Konkursy - klasy I-III

Konkursy_m
Wyniki Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny 2018”
Wyróżnienie uzyskali:
W kategorii 1M
Łukasz Raczkiewicz – 6 miejsce w powiecie, 25 miejsce w regionie,
Tobiasz Swierczek – 28 miejsce w powiecie, 68 miejsce w regionie,
Serdecznie gratulujemy !
Konkursy_m
5 czerwca 2018 uczennica klasy I a Julia Bankiewicz zajęła I miejsce w miejskim konkursie ekologicznym "Segreguj odpady, przyroda sama nie da rady".To nie wszystko, 4 miejsce zajęła uczennica II a Ania Felikszowska. Gratulujemy!!!
Konkursy_m
24 maja uczniowie naszej szkoły: Julia Bankiewicz Ia, Igor Jancz Ib, Ania Felikszowska IIa oraz Tobiasz Swierczek brali udział w półfinałach ogólnomiejskiego konkursu "SEGREGUJ ODPADY PRZYRODA SAMA NIE DA RADY". Uczestnicy zmierzyli się z zagadnieniami dotyczącymi właściwej segregacji odpadów. Po rozwiązaniu konkursowych testów uczniowie uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych przygotowanych przez uczniów GCE.
Przed nami finał. Trzymajcie za nas kciuki - 4 czerwca.
Konkursy_m
Uczniowie kl. 3 a - Zosia, Ania i Tobiasz zdobyli drużynowo II miejsce w miejskim konkursie „Zielone podchody”. Serdecznie gratulujemy!
Konkursy_m
W konkursie matematycznym "I Ty Możesz Zostać Pitagorasem" uczniowie klas III - Przemysław Wiendlocha oraz Łukasz Raczkiewicz zdobyli 3 miejsce. Serdecznie gratulujemy!
Konkursy_m
16.03.2018 r w Ośrodku Kulturalno-Sportowym "Łabędź" w Gliwicach-Łabędach odbył się II Miejski Przegląd Piosenki Obcojęzycznej. W konkursie brały udział uczennice z klas trzecich Amelia Bac-Cardenas, Klara Sendek, Joanna Padiasek, Karolina Wiejowska, Sara Rutecka, Julia Biernat, Gloria Setkowicz, Zosia Dec, Ania Smoleń i Dominika Galińska. Solistka Amelia Bac-Cardenas zajęła II miejsce. Zespół wokalny również zajął II miejsce. Serdecznie gratulujemy wygranych!
Konkursy_m
Amelia Bac-Cardenas z klasy III c zajęła II miejsce w konkursie na komiks dla dzieci w wieku 6-12 lat organizowanym przez Europejskie Centrum Bajki.Tematem konkursu było przedstawienie podróży Koziołka Matołka po Hiszpanii. Gratulujemy!
Konkursy_m
Amelia Bac-Cardenas z klasy III c zajęła III miejsce w Konkursie Plastycznym "Bożonarodzeniowe dekoracje" zorganizowanym przez SP nr 8. Serdecznie gratulujemy!
Konkursy_m
W piątek 24 listopada klasa 2 a wzięła udział w zabawie sportowej organizowanej przez ZSP 3 z okazji "Światowego Dnia Misia". Uczniowie bawili się w wyścigach sportowych, w których główna role odgrywały pluszowe misie. Zabawa była przednia a nasza reprezentacja zdobyła najwięcej punktów.