Konkursy1

Konkursy - klasy I-III

Konkursy_m
Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczennica klasy III a Natalia Jagielska uzyskała I miejsce w powiecie gliwickim w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego 'FOX'. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Konkursy_m
Finał konkursu "Gliwice czytają dzieciom" organizowanego przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Gliwicach - Ignacy Jankowski z kl. 1 b zajął II miejsce w kategorii klas 1-3
Konkursy_m
Reprezentanci klasy 1a oraz 1b wzięli udział w Międzyszkolnym Turnieju Gier i Zabaw klas 1 organizowanym w SP nr 5. Zabawa była wspaniała, dzieci z radością wzięły udział w zawodach zdobywając 2 miejsce
Konkursy_m
Klasa 1 b w XXII Przeglądzie Inscenizacji Bożonarodzeniowych zdobyła 3 miejsce. Oprócz tego otrzymaliśmy 3 wyrożnienia indywidualne: Staś za rolę Melchiora, Ignacy za rolę Alwina oraz Blanka za rolę narratora. Serdecznie gratulujemy!
Opiekunowie: A. Kozak, A. Midzierska, K. Białek