Konkursy2

Konkursy - klasy IV-VI

Rok szkolny 2014/2015

Konkursy_m
V Ogólnopolski Konkurs Profilaktyczno-Plastyczny "Emocje-znaki na drodze mojego życia"
III miejsce dla Zuzanny Banaś z V b.
Opiekun: Joanna Klebanowicz
Konkursy_m
Konkurs "Nasza dzielnica, nasze miasto"
W maju odbyła się kolejna, już druga, edycja konkursu "Nasza dzielnica, nasze miasto".
Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy na temat historii i współczesności naszej dzielnicy i miasta Gliwice. Konkurs jest organizowany przez Radę Osiedlową Trynek we współpracy z naszą szkołą. Do konkursu dołączyły Gimnazjum Nr 4 oraz Technikum Samochodowe. W tym roku szkolnym udział wzięło 68 uczniów. Dyplomy i nagrody są przyznawane dla najlepszych uczniów w każdej ze szkół. Szkolnym organizatorem konkursu jest p. Anna Jakubina.
W naszej szkole pierwsze miejsca zajęły uczennice klasy VI B:
I miejsce dla Wiktorii Kroczek
II miejsce dla Weroniki Banaś
III miejsce dla Magdaleny Zięby
Wyróżnienie dla młodszych uczestników konkursu zostało przyznane uczennicy klasy VB Marcie Kroczek.
Gratulujemy!
Majowe osiągnięcia:
  • I miejsce dla Anity Jakubiak z klasy V b w międzyszkolnym konkursie j. angielskiego "English is cool" w SP 41 w Gliwicach
  • II miejsce dla Alicji Danel z klasy IV a w międzyszkolnym konkursie literacko-recytatorskim "We are all travellers" w gimnazjum nr 3 Gliwicach
  • I miejsce dla Anity Jakubiak z klasy V b w miejskim konkursie plastycznym z okazji 70. rocznicy Powstania Warszawskiego
  • Konkursy_m
    Dziękujemy wszystkim, którzy głosowali na prace naszych artystek!!!
    Oto wyniki:
    XV Wojewódzki Konkurs Literacko-Plastyczny "Niepełnosprawni - tacy sami, czy inni?"
    Wyróżnienie dla Weroniki Banaś z klasy VI b
    Weronika otrzymała Ogólnopolską Nagrodę Specjalną portalu egminy.eu Bardzo Prywatny Portal Ludzi Ciekawych
    II miejsce dla Anity Jakubiak z klasy V b w Ogólnopolskim Głosowaniu na Nagrodę Internautów portalu YoungFace TV
    Gratulacje dla naszych zdolnych uczennic!!!
    opiekun: Joanna Klebanowicz
    Konkursy_m
    Wielkie gratulacje dla Alicji Danel - uczennicy klasy IV a (opiekun E.Czenczek). Alicja po raz kolejny pokazała, że jest świetną recytatorką i w III Międzyszkolnym Konkursie Brzechwa Dzieciom zdobyła 2 miejsce. Wielkim wsparciem i pomocą dla Ali jest mama, której również gratulujemy sukcesu córki.
    Alu wielkie brawa i czekamy na kolejny sukces.
    Konkursy_m
    W XV Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Literackim nasza uczennica Weronika Banaś z klasy VI b zdobyła wyróżnienie w kategorii klas 5-6. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 14 maja w Urzędzie Miasta Gliwice. Gratulujemy!!!
    opiekun: Joanna Klebanowicz.
    Konkursy_m
    24 marca 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 28 im. W. Budryka w Gliwicach odbyło się zebranie komisji konkursowej, która wyłoniła laureatów XIII Międzyszkolnego Konkursu Literacko-Plastycznego "Z kulturą na ty"
    Nasze uczennice zajęły następujące miejsca:
    • I miejsce Weronika Banaś - klasa VI b
    • II miejsce Zuzanna Banaś - klasa V b
    • wyróżnienie Anita Jakubiak - klasa V b
    (naucz. opiekun: Elżbieta Czenczek i Małgorzata Musiał).
    Dziewczynom serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy. Brawo!
    Konkursy_m
    Znamy już wyniki II Literackiego Konkursu Internetowego o zasięgu wojewódzkim (dla uczniów szkół podstawowych) "Młodzi o ważnych sprawach" !
    Temat drugiej edycji: "Mam swoje prawa".
    Nasze uczennice, koleżanki w tym konkursie zajęły:
    • II miejsce Anita Jakubiak - op. pani E. Czenczek
    • II miejsce Weronika Banaś - op. pani E. Czenczek
    Konkursy_m
    4 marca 2015 r. odbył się w Gliwickim Ośrodku Metodycznym konkurs dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych "Moje prawo do ochrony prywatności i swoich danych osobowych".
    Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy IVa Alicja D., która wygłosiła mowę na wskazany temat.
    Ala z zadaniem poradziła sobie świetnie i zajęła I miejsce.
    Ali gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów (op. pani E.Czenczek).