Konkursy1

Konkursy - klasy IV-VIII

Konkursy_m
Uczennica naszej szkoły Anna Felikszowska zdobyła wyróżnienie w IX Wojewódzkim Konkursie „Żołnierze Wyklęci. Niezłomni Bohaterowie”. Konkurs został zorganizowany przez Jadwigę Wiśniewską - poseł do Parlamentu Europejskiego.
Opiekun A. Janecka-Białek.
Konkursy_m
Uczennice klasy 8a reprezentowały naszą szkołę w międzyszkolnym konkursie historycznym: "Ojcowie demokracji, czyli dlaczego warto obchodzić Dzień Niepodległości". Uczennica Anna Felikszowska otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy.
Konkursy_m
Nasi artyści znów pokazali swój talent - Ania Felikszowska z klasy 8a zdobyła I miejsce, a Igor Jancz III miejsce Wojewódzkim Konkursie Plastycznym: "Tam, bywał hrabia Strzelecki-wycieczka po Australii". Zadaniem uczestników było przygotowanie folderu biura podróży zachęcającego do odwiedzenia Australii.
Serdeczne gratulacje!!!
Konkursy_m
W dniu 17 listopada w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 15 w Gliwicach odbył się międzyszkolny konkurs matematyczny z okazji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Dwuosobowa drużyna z naszej szkoły z klasy 8a w składzie Oliwia Kowalska i Witold Miratyński zdobyła w nim 5 miejsce. Serdecznie gratulujemy. Opiekunem uczniów była pani mgr inż. Monika Wątor-Zaczkiewicz
Konkursy_m
W konkursie plastycznym zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Gliwicach nasi artyści zdobyli główne nagrody. Temat pracy konkursowej: "Mój przyjaciel z dalekiego świata".
Zadaniem Uczestniczek i Uczestników konkursu było namalowanie / narysowanie sytuacji obrazującej poznanie swojego przyjaciela z wybranego kraju lub interesującego momentu zawartej przyjaźni czy też wspólnej przygody. Tosia Hawrylewicz z klasy 5b oraz Axel Kubik z klasy 6a zachwycili swoim pomysłem szanowne jury.
Jedną z osób oceniających była znana podróżniczka,autorka książek i programów telewizyjnych-pani Elżbieta Dzikowska. Gratulujemy naszym młodym artystom!!!
Opiekun:Joanna Klebanowicz