Rekrutacja do klas I - 2024/2025

Rekturacja dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły

Szanowni Rodzice!
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 16 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Gliwicach przypomina o obowiązku zapisania dziecka do klasy I na rok szkolny 2024/2025.
Terminy postępowania rekrutacyjnego (pdf)
Prosimy rodziców/opiekunów prawnych o zapisywanie dzieci w terminie 13.02.2024r.-30.04.2024r.
Karta zgłoszenia (druk poniżej) musi być podpisana przez obojga rodziców/opiekunów.
Wnioski można wysyłać również drogą elektroniczną na adres: sekretariat@zsp1.gliwice.eu
Z urzędu do szkoły przyjmowane są dzieci zameldowane lub zamieszkałe w obwodzie szkoły.
Zapisów do szkoły dzieci z obwodu dokonują rodzice lub prawni opiekunowie.

Dokumenty:
Karta zgłoszenia do klasy I (docx)
Klauzula informacyjna (docx)

Rekrutacja dla osób zamieszkałych poza obwodem szkoły: 17.05.2024- 31.05.2024r.
W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z sekretariatem ZSP1 - tel.: (32)2304688

Dokumenty:
Wniosek o przyjęcie dziecka - poza obwodem(docx)
Oświadczenia (docx)

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszej szkole:

W1

Zapraszamy dzieci z całych Gliwic do naszej szkoły!
W ciągu roku szkolnego oprócz nauki ze wspaniałymi, pełnymi pomysłów nauczycielami organizujemy liczne szkolne i klasowe święta, konkursy oraz akcje charytatywne. Bierzemy udział w konkursach pozaszkolnych zajmując wysokie miejsca, w ciekawych projektach, które pobudzają naszą wyobraźnię i chęć do działania. Prężnie działa nasza biblioteka szkolna oraz świetlica! Tutaj nie ma czasu na nudę! Po lekcjach organizujemy tam wiele projektów, prac plastycznych, konkursów, występów i warsztatów. Dzieci nie chcą wracać do domu :) Nie zapominajmy również o najlepszej stołówce! To tutaj dzieci jedzą smaczne obiadki przygotowywane na miejscu przez nasz uśmiechnięte panie kucharki. Nie zwlekajcie i zapiszcie się do naszej szkoły! Zapraszamy całe Gliwice!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym szkolnym Facebookiem, na którym zobaczycie nasze działania oraz na Facebook świetlicy, bo tam się dopiero dzieje!

Wykaz ulic znajdujących się w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 16:
Adama Asnyka od 1 do 19 (nr nieparzyste) i od 2 do 26 (nr parzyste),
Ignacego Krasickiego,