Rekrutacja do klas I

Informacje dla rodziców przyszłorocznych klas I

Szanowni Rodzice!
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 w Gliwicach informuje, że nabór uczniów do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/2021 zamieszkałych w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 16 rozpoczyna się 2 marca 2020r.

Rodzice/ prawni opiekunowie składają zgłoszenie dziecka w sekretariacie ZSP 1 (druk dostępny poniżej lub w sekretariacie szkoły)
Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej
Klauzula informacyjna

Rodziców dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły, prosimy o informację w przypadku wyboru innej placówki.

Dzieci zamieszkałe poza obwodem szkoły biorą udział w rekrutacji zgodnie z "Zarządzeniem Prezydenta Miasta Gliwice" - pdf.

Rekturacja dzieci poza obwodem szkoły - dokumenty:

Terminy postępowania rekrutacyjnego
Wniosek o przyjęcie