Samorzad

List do Mikołaja
Tydzień mody
Wybory samorządu - wyniki
Wybory, wybory i po wyborach!
W szkolnych wyborach do Samorządu Uczniowskiego wzięło udział 163 uczniów, z tego 150 głosów było ważnych. Podzieliły się one następująco:
Anna Felikszowska - 42
Zofia Krężel – 40
Mateusz Wójcik – 37
Piotr Roszkowicz – 31
W związku z powyższym:
- przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Anna Felikszowska,
- v-ce przewodniczącą Zofia Krężel,
- skarbnikami: Mateusz Wójcik i Piotr Roszkowicz.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy owocnej współpracy!

Wybory samorządu
W połowie września odbyło się spotkanie samorządów klasowych. Podjęto wtedy m.in. decyzję o organizacji wyborów do samorządu uczniowskiego i ustalono, że tym ważnym dniem będzie 9 października 2023 r.
W kolejnych dniach kandydaci przynieśli swoje plakaty wyborcze, gdzie przedstawili się społeczności uczniowskiej i zaprezentowali swój program. W ten sposób przez ostatnie dwa tygodnie każdy uczeń w szkole mógł poznać bliżej kandydatów do SU i zapoznać się z ich pomysłami .
5.10.2023 r. kandydaci zaprezentowali się swoim koleżankom i kolegom osobiście. Spotkali się oni z wyborcami, przedstawili swój „pomysł na szkołę” oraz odpowiadali na zadawane przez nich pytania.
Termin wyborów w szkole zbliża się wielkimi krokami, gdyż odbędą się one już w najbliższy poniedziałek i dlatego wszystkim kandydatom życzymy 100% frekwencji wyborców i wysokich wyników w głosowaniu.