Osiągnięcia sportowe

Rok szkolny 2014/2015

Sport
11 czerwca w Gliwicach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Gliwic w Lekkiej atletyce.
Oto wyniki naszych uczniów:
  • I miejsce w pchnięciu kulą - Kacper Sędrowski
  • II miejsce w pchnięciu kulą - Dawid Isakiewicz
  • II miejsce w biegu na 60m - Dawid Isakiewicz
  • III miejsce w skoku w dal - Michał Pietruszka
  • II miejsce w pchnięciu kulą - Dominika Batko
  • III miejsce w pchnięciu kulą - Roksana Paprota
V Mistrzostwa w Beach Soccera - 2015
7 - 8 maja w Gliwicach - Brzezińce odbyły się V Mistrzostwa w piłce nożnej plażowej - Beach Soccer organizowane przez SP nr 17. W tym roku udział w mistrzostwach wzięło aż 18 drużyn.
Naszą placówkę reprezentowała drużyna złożona z zawodników: Kacper Sędrowski, Adrian Drążczak, Patryk Wojtczak, Wojciech Żurek, Adam Grzegorczyk, Mateusz Kubaj oraz Sebastian Burda.
Drużyna prowadzona przez pana Krzysztofa Świeściaka pokonała na swojej drodze inne drużyny dochodząc, aż do samych finałów. W nich nasza reprezentacja rozegrała mecz z drużyną SP nr 1. Mecz zakończył się remisem i o mistrzostwie decydowały rzuty karne. Niestety tutaj przeciwna drużyna okazała się lepsza. Nasze reprezentacja zajęła II miejsce.

II miejsce to jednak nie wszystkie zaszczytne tytuły w tych mistrzostwach. Nasz bramkarz - Kacper Sędrowski wybrany został na najlepszego bramkarza mistrzostw, za co mu serdecznie gratulujemy.

Gratulujemy chłopakom tak wysokiego miejsca i dziękujemy wszystkim drużynom za dobrze rozegrane mecze i świetną zabawę.