Osiągnięcia sportowe

Mistrzostwa Gliwic w piłce siatkowej-plażowej
17.06 odbyły się Mistrzostwa Gliwic w piłce siatkowej-plażowej na obiektach sportowych przy olimpijczyku. Nasz szkoła również brała w nich udział. Reprezentacja dziewcząt w składzie Magdalena Wiewióra oraz Zuzanna Kmiecik zajęły III miejsce:-)))))))) natomiast chłopcy Mikołaj Szaradowski i Kacper Isakiewicz nie zdołali się przebić do półfinałów- ale i tak to była fajna przygoda.
Gliwicka Dziecięca liga Koszykówki sezon 2015/16 - finał
Drużyna chłopców zajęła I miejsce. Podziękowanie dla p. Libera i gratulacje.
Drużyna dziewcząt zajęła II miejsce. Gratulacje!!

Skład drużyny dziewczyn:
-Marta Kroczek
-Jessica Seliga
-Zuzanna Banaś
-Kasia Litau
-Barbara Baranowska
-Julia Skowera
-Zuzanna Kmiecik
-Magdalena Wiewióra
-Oliwia Wójtowicz

Gliwicka dziecięca liga siatkówki sezon 2015/16 - finał
Wyniki po rundach jesiennej i wiosennej - dziewczęta
1 miejsce SP 41
2 miejsce ZSP nr1- SP 16
3 miejsce SP18
4 miejsce SP 1
5 miejsce SP 27
Najlepsza zawodniczka: Nikola Śliwińska SP 41
Nasz skład:
Magdalena Wiewióra
Zuzanna Banaś
Oliwia Czupryna
Zuzanna Kmiecik
Wiktoria Kroczek
Jessica Seliga

Wyniki po rundzie jesiennej i wiosennej - chłopcy
1 miejsce ZSP nr1 - SP 16
2 miejsce SP 41
3 miejsce SP 1
4 miejsce SP 27
Najlepszy zawodnik : Mikołaj Szaradowski SP 16
Zawodnikom serdecznie gratulujemy tak wysokich miejsc!
Sport
11.05.2016 rozpoczęły się VI Mistrzostwa Gliwic Szkół Podstawowych w Beach Soccer 2016. Nasza drużyna wygrała wszystkie mecze fazy grupowej i na pierwszym miejscu wyszła z grupy do dalszych rozgrywek. W pólfinałach przegrali z drużyną Millenium. Po wyrównanej walce o 3 miejsce, przegrali z SP 9, zdobywając tym samym 4 miejsce. Najlepszym zawodnikiem całych zawodów został Mikołaj Szaradowski!!!
Brawa dla chłopaków za trzy ciężkie dni!
Skład drużyny:
MIKOŁAJ SZARADOWSKI-KAPITAN
MATEUSZ KUBAJ -BRAMKARZ
KACPER ISAKIEWICZ
TYMON SOBEK
MATEUSZ MAJEWSKI
PRZEMYSŁAW CYGAN
MICHAŁ SOBOLEWSKI
BARTEK MAZURCZAK
MARCEL MACHURA
TOMASZ POTRZEBOWSKI

Sport
10.02.2016 r odbył się turniej międzyszkolny w ringo o Puchar Dyrektora SP Nr 8 z Bojkowa. Nasza reprezentacja w tych zawodach po prawdziwej walce zajęła 2 miejsce. Oto skład drużyny: Mikołaj Szaradowski, Mateusz Majewski, Szymon Bochenek, Kacper Isakiewicz, Mateusz Kubaj, Magdalena Wiewióra, Zuzanna Kmiecik, Zuzanna Banaś, Marta Kroczek-gratulację - opiekun K. Świeściak
Sport
W piątek 29.01.2016 zakończyły się Mistrzostwa Gliwic Szkół Podstawowych w piłce siatkowej chłopców. Po ciężkiej walce w meczach finałowych nasza reprezentacja chłopców zajęła IV miejsce. Wynik jest ważny ale najważniejsza jest chęć gry i wspólne zmagania sportowe, które kształtują charakter. Ze sportowym pozdrowieniem. K Ś
Sport
W grudniu w Szkole Podstawowej nr 9 odbyły się zawody międzyszkolne w ringo klas czwartych i piątych kategoriach dziewcząt, chłopców i drużyn mieszanych; gdzie nasza szkoła w ogólnej klasyfikacji zajęła I miejsce. Oto cały skład : Nikodem Ciomcia, Dawid Kycia, Weronika Gawłowska, Wiktoria Dawicka, Michał Sobolewski, Julia Tymków, Julia Skowera, Tomasz Chęciński, Martyna Schab, Daria Rejmer, Alana Bartosz, Anna Majewska, Bartek Mazurczak, Marcel Machura, Kinga Ilczuk
Sport
III miejsce - Kacper Isakiewicz - w otwartych halowych Mistrzostwach Gliwic w Lekkiej atletyce w pchnięciu kulą.
Sport
I miejsce w Gliwickiej Dziecięcej Lidze Piłki Koszowej chłopców (pierwsza runda).
Skład drużyny: Oliwier Żurek, Kacper Isakiewicz, Mikołaj Szaradowski, Mateusz Kubaj, Jakub Piekarczyk, Kacper Skowronek, Mateusz Majewski, Przemysław Cygan, Kacper Zalewski.
Sport
I miejsce w Gliwickiej Dziecięcej Lidze Piłki Koszowej dziewcząt (pierwsza runda).
Skład drużyny: Littaw Katarzyna, Banaś Zuzanna, Wiewióra Magdalena, Seliga Jessica, Kroczek Marta, Baranowska Barbara, Skowera Julia, Kmiecik Zuzanna, Labiszak Marta
Sport
Mistrzostwa Gliwic Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców:
Po rozgrywkach grupowych nasza drużyna siatkarzy wyszła z grupy do dalszych rozgrywek na pierwszym miejscu, jednak teraz będzie ciężka walka o dobre miejsce
Sport
Sportowa Dziecięca Liga Piłki Siatkowej Dziewcząt: II miejsce (I tura)
Skład Drużyny:
Magdalena Wiewióra, Zuzanna Banaś, Wiktoria Kroczek, Jessika Seliga, Zuzanna Kmiecik i oczywiście wierna kibicka Oliwia Wójtowicz.
Sport
Sportowa Dziecięca Liga Piłki Siatkowej Chłopców: I miejsce (I tura )
Skład drużyny:
Sport
Dnia 29.09.2015 odbyły się walki lekkoatletów w Jesiennych Mistrzostwach Gliwic w L-A - nasza reprezentacja składająca się z czterech sportowców zdobyła aż 3 medale.
  • srebrny medal w pchnięciu kulą - Kacper Isakiewicz,
  • brązowy medal w biegu na 60m - Przemysław Cygan,
  • brązowy medal na 200m - Szymon Bochenek.
Zawodnikom serdecznie gratulujemy!
Zdjęcia z zawodów w Galerii.