Sport

Osiągnięcia sportowe

Rok szkolny 2017/2018

Sport
11 czerwca w SP nr. 9 odbył się turniej międzyszkolny w piłce siatkowej oraz w ringo dla dziewcząt klas V i VI. Po wspaniałej rywalizacji sportowej nasze SKARBY zajęły I miejsce. Gratulacje:-))))) Ale pamiętajmy, że najważniejszy jest udział i chęci. Pozdrawiam K. Świeściak
Sport
Wracamy z workiem medali po kolejnych Indywidualnych Mistrzostwach Młodzieży w Lekkiej Atletyce. Nasi reprezentanci zdobyli trzy tytuły V-ce mistrzów i trzy tytuły II V- ce mistrzów w następujących konkurencjach: Wiktoria Dawicka - srebro w pchnięciu kulą, Miłosz Świerczek - srebro w pchnięciu kulą, Sebastian Burda - srebro w skoku wzwyż, Tomasz Chęciński - brąz w skoku w dal, Bartosz Mazurczak- brąz w skoku wzwyż, Marta Labiszak- brąz w skoku wzwyż. Pozostali reprezentanci: Agata Krupińska, Wiktor Zawiślak, Kuba Zabłocki również zaprezentowali wysoką formę i spisali się wzorowo plasując się zaraz za podium. Ogromnie gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.
Sport
Dziś nasza drużyna siatkarzy z SP 16 zakończyła sezon zdobywając III miejsce w Mistrzostwach Gliwic Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców. Gratulacje!
Sport
Mamy Mistrzostwo Gliwic!!! W dniu dzisiejszym reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Otwartych Mistrzostwach Gliwic w Lekkiej Atletyce. Marta Labiszak wywalczyła tytuł Mistrzyni Gliwic w pchnięciu kulą, w tej samej dyscyplinie tytuł II v-ce Mistrza zdobył Tomasz Chęciński.Pozostali zawodnicy Daria Rejmer, Jakub Bartosz i Marcin Cygan wzorowo zaprezentowali się w konkurencjach biegowych. Gratulujemy!!!
Zdjęcia z zawodów w Galerii.
Sport
24 Listopada w naszej szkole odbyły się MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY W RINGO KLAS VI DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW. Po raz drugi bez porażki nasza drużyna zajęła I miejsce. Gratulujemy kolejnego sportowego sukcesu.
Sport
15 listopada w naszej szkole odbył się MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ KLAS V DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W RINGO - nasi uczniowie zajęli w nim I miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.