Godło
ZSP 1

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1

Szkoła Podstawowa Nr 16
Przedszkole Miejskie Nr 2
Świetlica

Świetlica szkolna

Nasza świetlica czynna jest w godzinach: 7:00-17:00 (wg ustalonego harmonogramu).

Podstawową opiekę nad wychowankami sprawują: Pani Danuta Grzybowska oraz Pani Grażyna Pieczonka, w opiece pomagają nauczyciele naszej szkoły.

Świetlica szkolna to miejsce gdzie dzieci miło, przyjemnie i pożytecznie spędzają czas przed rozpoczęciem lekcji i po zakończeniu zajęć lekcyjnych czekając na rodziców.
Świetlica składa się z części rekreacyjnej, gdzie dzieci w grupach lub indywidualnie mogą bawić się zabawkami i odpocząć na dywanie bądź w fotelach.
W części stolikowej dzieci odrabiają lekcje, rysują, tworzą różne prace plastyczne, grają w gry stolikowe.
W świetlicy prowadzone są różnorodne zajęcia: plastyczno-manualne; ruchowe zabawy na świeżym powietrzu, zabawy sportowe w sali gimnastycznej, zajęcia czytelnicze, zabawy słowne, konkursy organizowane przez nauczycieli oraz uczniów, zajęcia komputerowe i wiele innych.
W czasie świetlicy dzieci mogą również liczyć na pomoc w odrabianiu zadań domowych, przygotowanie się do lekcji z pomocą wychowawcy świetlicy.

Z regulaminem świetlicy szkolnej można zapoznać się tutaj.

Świetlica szkolna serdecznie zaprasza na swój profil na stronie Facebook.

Świetlica szkolna przestrzenią dla edukacji, rozwoju i zabawy.
20 kwietnia 2020
W Roku Szkolnym 2019/20 nasza świetlica wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie zorganizowanym przez Studium Prawa Europejskiego w Warszawie. Walczyliśmy o zdobycie Certyfikatu - Świetlica szkolna przestrzenią dla edukacji, rozwoju i zabawy.
Dzięki zaangażowaniu wychowawców świetlicy i naszych świetliczaków udało się wykonać na wysokim poziomie wszystkie zadania konkursowe. Nasza świetlica otrzymała CERTYFIKAT!!!

W1

ZSP 1

Oficjalna strona Zespółu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Gliwicach. W skład Zespołu wchodzą: Szkoła Podstawowa Nr 16 oraz Przedszkole Miejskie Nr 2.

 

Informacje kontaktowe

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
  44-122 Gliwice ul. Kilińskiego 1
  32 2304688
  32 2304688
  sekretariat@zsp1.gliwice.eu
Skrytka ePUAP: /zsp1_w_gliwicach/SkrytkaESP
Copyright © 2015 Wydawnictwo Pentakl. All rights reserved.
Responsive School Page, developed by Wydawnictwo Pentakl.