etwinnig

Projekty realizowane w ramach eTwinningu

Rok szkolny 2014/2015

"Travelling through traditions"
W tym roku klasy VIb oraz chętni uczniowie z klas V-tych współpracowali z Grecją oraz Rumunią we wspólnym projekcie "Travelling through traditions". Jak sugeruje temat, przedstawiliśmy tradycje i zwyczaje obecne w naszej kulturze narodowej i regionalnej. Nie zapomnieliśmy o naszych szkolnych okazjach takich jak Bal Przebierańców, spacer naszej szkolnej świetlicy z okazji Pierwszego Dnia Wiosny czy wielki dzień Sprawdzianu Szóstoklasisty. W trakcie trwania projektu uczennice klasy VIB przygotowały prezentacje multimedialne, wysyłaliśmy zdjęcia i świąteczne życzenia. Przybliżyliśmy brzmienie języka polskiego w formie multimedialnych słowniczków polsko- angielskich. Projekt pozostaje otwarty, być może, będzie kontynuowany w następnym roku szkolnym.

"Our calendar"
W I semestrze klasa I c uczestniczyła w projekcie mającym na celu stworzenie kalendarza na rok 2015 przez dzieci z różnych państw europejskich.
Realizacja projektu
Certyfikat projektu